im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Wakacje zawitały w naszym Gimnazjum nr 4 wraz z uroczystym zakończeniem roku szkolnego, które miało miejsce 23 czerwca.

Ponad 180 uczniów klas pierwszych i drugich zgromadziło się, aby wysłuchać przemówienia Pana Dyrektora Romana Kubicy oraz wziąć udział w podsumowaniu minionego roku. Pan Dyrektor przedstawił osiągnięcia szerokiego grona uczestników konkursów przedmiotowych oraz zawodów sportowych, wyróżnił również nauczycieli, sprawujących opiekę nad laureatami i finalistami. Nagrodzono także osoby, których nauka zaowocowała świadectwem z wyróżnieniem oraz posiadające wzorową frekwencję. Dzień wcześniej ogłoszono wyniki rankingu na „Najlepszego sportowca szkoły”, nad którym przez cały rok czuwali nauczyciele wychowania fizycznego. Akademię ubogaciła część artystyczna po której spragnieni lata uczniowie rozeszli się do klas, aby odebrać swoje świadectwa.

Mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny będzie równie udany oraz życzymy wszystkim niezapomnianych wakacji!