Aktualności

Gimnazjada

15.03.2014, 11:15

Uwaga Gimnazjaliści! 

21 marca o godz. 10.40 zapraszamy na GIMNAZJADĘ.
Przewidziane są konkursy sportowe przeplatane pytaniami z wiedzy ogólnej.
Szczegółowy regulamin imprezy będzie dostępny na tablicy ogłoszeń przed wejściem na salę gimnastyczną.

Do zobaczenia i powodzenia.smiley

Mini Playback Show

14.02.2014, 22:52
W czwartek 13 lutego 2014 roku odbył się coroczny , szkolny konkurs „Mam Talent” i "Mini Playback  Show” . 
W konkursie   „Mam Talent” jurorzy zdecydowali,  że pierwsze miejsce przypadnie uczniom z klasy 3b, którzy wystąpili z kabaretem.  Program prezentowali w składzie:  Piotr Porębski, Radosław Dybek oraz gościnnie Patryk Regiec i Kuba Zolich.
Uczestnicy "Mini Playback Show" prezentowali bardzo  wysoki poziom  artystyczny. Wszystkie klasy próbowały w swoich występach zaskoczyć  publiczność  czymś niezwykłym. Jurorzy mieli bardzo trudne zadanie.
Zwyciężyła klasa 2c , której  program był oparty na polskich przebojach lat 80-tych.
Tygodnie przygotowań , ciężkich prób  i determinacji,  zaowocowały świetną zabawą.
Wszystkim klasom  należą się brawa, że potrafią się bawić i nie boją się parodiowania znanych  gwiazd . Mamy nadzieję,  że w przyszłym roku będzie jeszcze weselej  i zabawniej. 
Jak było naprawdę możecie obejrzeć w galerii na forum. 
 
Ola Krystian i Magda Nitefor  tam były i tę notatkę sporządziły.
 

Święta

22.12.2013, 09:37
Z okazji najpiękniejszych i najbardziej radosnych, rodzinnych, jasnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia – życzymy, by upłynęły one w prawdziwie odświętnej atmosferze, w zdrowiu, spokoju, dostatku i wzajemnej życzliwości, a z okazji nadchodzącego Nowego Roku pragniemy życzyć spełnienia wszelkich nadziei, oczekiwań, planów i marzeń.

Zebrania rodziców.

19.11.2013, 08:37

21 listopada br. o godz 1700 odbędą  się zebrania z rodzicami
Od godz. 1615 do 1700  odbywają się konsultacje dla rodziców.
Przed zebraniem w  korytarzu szkoły uczniowie będą sprzedawać ciasta. Cała uzbierana w ten sposób kwota trafi do puli pieniędzy przeznaczonych na akcję Pola Nadzieji.
Dzięki kupnie ciast wspomogą państwo budowę bielskiego hospicjum.
Zapraszamy wszystkich do zakupu pysznych wypieków uczniów i nauczycieli.  

autor  Monika Magiera 

11 Listopada - Święto Narodowe

11.11.2013, 20:24

Narodowe Święto Niepodległości – polskie święto państwowe, obchodzone co roku 11 listopada, "dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego" w 1918 roku po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Ustanowione w ostatnich latach II RP, przywrócone w roku 1989. 

10 - lecie nadania imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego Gimnazjum nr 4 w Bielsku-Białej.

            11 listopada 2013r. to data wyjątkowa dla naszego gimnazjum. W dniu Święta Niepodległości mija również 10 lat od momentu uroczystego nadania imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego Gimnazjum nr 4 w Bielsku - Białej.

            W trakcie dzisiejszej akademii wspominaliśmy to wydarzenie. Uczniowie obejrzeli film nagrany w 2003r. To właśnie wtedy, 11 listopada, Mszę św. celebrował ks. bp Janusz Zimniak. Przemarsz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z kościoła do gimnazjum odbył się pod batutą Dyrektora Romana Kubicy. A w uroczystościach 2003r. wzięli udział wyjątkowi goście, między innymi Prezydent Miasta Pan Jacek Krywult.

            Dzisiejsze obchody również rozpoczął Dyrektor Roman Kubica przemówieniem, w którym zaznaczył, że wolna Ojczyzna to najistotniejsza sprawa dla każdego Polaka. Następnie uczniowie klas IIIb, IIIc, Ib zaprezentowali bogaty program artystyczny: epizody teatralne, dramy, pieśni patriotyczne, recytacje, prezentacje multimedialne. Złożono kwiaty przed tablicą i portretem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Podniosła atmosfera święta panowała wśród całej społeczności naszej szkoły.

 

Czytaj więcej...
Copyright © Gim4 Bielsko