Znaleziono 254 wyniki

autor: natala
pn sie 21, 2023 9:49 am
Forum: Biznes
Temat: gadzety reklamowe
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1677

Re: gadzety reklamowe

Cześć, jak myślicie jak wpływa reklama na nasze ciała, zdrowie, umysły i inne tego typu sprawy? Naprawdę mnie to ciekawi, a powiem szczerze, że nie mam pewności, czy jestem w tym koncepcie po prostu osobą, która zna się na tym. Dajcie znać, co wiecie, jak to wygląda ogólnie.
autor: natala
ndz lip 30, 2023 5:56 pm
Forum: O remontach
Temat: Wyposażenie łazienki
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1583

Re: Wyposażenie łazienki

Ja to mocno zastanawiam się nad tym, co zrobić, jakie mieć kategorie i rozwiązania tego aspektu. Niemniej jednak sporo osób ma problem z tym i jestem zdania, że naprawdę to zależy od podejścia. Dlatego czekam na to, czy bojler na ciepłą wodę warto mieć w domu?
autor: natala
ndz lip 30, 2023 4:53 pm
Forum: Nasze wnętrza
Temat: Meble
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 513

Re: Meble

Jestem zdania, że w pokoju warto robić ozdobne krokwie , bo to naprawdę ładnie wygląda. Myślę tylko, że fajnie będzie sobie to jakoś ogarnąć. Dlatego warto sobie czasem coś po prostu poradzić. CO wy na to?
autor: natala
ndz lip 30, 2023 4:06 pm
Forum: O remontach
Temat: Sprawdzi się taka ścianka w bloku?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 16

Re: Sprawdzi się taka ścianka w bloku?

Jak Wam się podoba pomysł ogólnie na niebieski pokój chłopca ? Właśnie zaczęłam o tym rozmyślać i wydaje mi się, że to może być jak najbardziej sensowne. Nawet powiem szczerze, że najbardziej mi to odpowiada. Zawsze inny klimat, prawda ?
autor: natala
sob lip 29, 2023 11:38 pm
Forum: Biznes
Temat: Biznes budowlany
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 26

Re: Biznes budowlany

Kto pomagał wam gdy zakładaliście swoją pierwszą firmę? Razem z mężem chcielibyśmy otworzyć taki mały biznes budowalny, ale zupełnie nie wiem jak się za to zabrać. Koleżanka mówiła, że powinien i w tym pomóc ekspert biznesu, ale czy na pewno? Nie chcę źle zainwestować swoich oszczędności. Pomocy!
autor: natala
wt lip 25, 2023 11:01 pm
Forum: Ogrody
Temat: Własny ogród
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 764

Re: Własny ogród

Jestem zdania, że każdy z nas ma naprawdę fajne rozwiązania i dla mnie nie ma jednego sposobu na to, by dbać o to, co dla mnie ważne. Każdy z nas ma swoje własne cele i plany, ale wiem, że to nie jest takie łatwe czasem samemu to sprawdzać. Podpowiadam więc, że odpowiednią chemię gospodarczą mam tu ...
autor: natala
sob lip 15, 2023 9:06 pm
Forum: OffTopic
Temat: Poprawianie urody
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 13

Re: Poprawianie urody

Ja to naprawdę mam wrażenie, żebyśmy zdecydowali się ogólnie budować swoją doskonałość z wyglądem, jaki Wam pasuje. I na pewno przedłużanie włosów Warszawa https://bonjourbeaute.pl/fryzjer-warszawa-srodmiescie/ to coś sensownego, jeśli macie problem z długością swoich naturalnych włosów. To jest ocz...
autor: natala
czw cze 29, 2023 10:15 pm
Forum: Biznes
Temat: Biznes budowlany
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 26

Re: Biznes budowlany

Z tego co wiem, a na architekturze nie znam się zbytnio, to jednak każdy z nas ma problem z rozwiązaniami i póki co sprawdzam sobie sensownie takie opcje jak deskowania cylindryczne , bo bez tego podobno nie można za dużo zrobić. Niemniej ja się nie znam, dlatego liczę, że wszystko ma odpowiedni sens.
autor: natala
czw cze 29, 2023 10:09 pm
Forum: OffTopic
Temat: Portal kobiecy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 164

Re: Portal kobiecy

Jakoś nie mogę sobie z tym poradzić, że jednak sama nie mogę się zdecydować na odpowiedni portal, a mianowicie nie wiem badoo czy tinder mam założyć? Jak Wam się wydaje? Co myślicie ogólnie?
autor: natala
ndz maja 07, 2023 12:55 pm
Forum: Biznes
Temat: Odbieranie swoich należności
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 9

Re: Odbieranie swoich należności

Ja to sobie sprawdzam najróżniejsze opcje i dla mnie na pewno wartością dodaną będzie pomoc takiej kancelarii jak Clear https://kancelariaclear.pl/ , zajmującej się na przykład księgowaniami, płacami i kadrami. Moim zdaniem zdecydowanie warto to wskazywać i mam nadzieję, że pobędziemy w tym klimacie...