Budowa własnego domu

Awatar użytkownika
just.tomasz
Posty: 263
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:37 pm

Budowa własnego domu

Post autor: just.tomasz »

Jeżeli ktoś z was decyduje się na budowę własnego domu i nie wiecie na czyje usługi warto się zdecydować na Śląsku, to zdecydowanie mogę wam polecić tą stronkę https://geolog.pl/. Są to doświadczeni fachowcy, którzy posiadają ogromną wiedzę w tym zakresie. Dodatkowo oferują możliwość zainstalowania gruntowej pompy ciepła czy przydomowej oczyszczalni ścieków. W ten sposób możecie zbudować naprawdę energooszczędny dom. Lepszej okazji w internecie nie znajdziecie, serdecznie polecam!
Nawet najlepsza proteza nie zastąpi mózgu.
kasiunia
Posty: 324
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: Budowa własnego domu

Post autor: kasiunia »

Budując dom trzeba zwracać uwagę na wiele ważnych elementów. Już na początku mam trudne zadanie, bo trzeba wybrać i później stosować projekt budowlany. Od dobrego wyboru zależeć będzie późniejszy wygląd naszego domu.Druga sprawa to instalacje jakie muszą znaleźć się w naszym domu - od tego zależeć będzie komfort mieszkania w tym domu. Na końcu mamy odpady budowlane i ogrodzenie. Odpady trzeba zawieźć tam , gdzie będą one zutylizowane.
taitai
Posty: 230
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Budowa własnego domu

Post autor: taitai »

Podczas budowy domu, ale nie tylko niekiedy jest konieczne użycie asfaltu na zimno https://www.guttasklep.pl/asfalt-workowany Jak najbardziej warto korzystać z tego produktu dobrej jakości. Opłaca się go zamówić online. Ubytki nawierzchni, ale nie tylko na pewno można naprawić takim produktem.
zielona88
Posty: 91
Rejestracja: czw cze 25, 2020 8:55 am

Re: Budowa własnego domu

Post autor: zielona88 »

Jeśli planujecie remont łazienki to poczytajcie też sobie więcej o różnych łazienkowych inspiracjach. Znajdziecie je na przykład na tym blogu: https://www.oszkleni.pl/wszystko-co-mus ... zienkowej/ . Zachęcam do lektury, to bardzo ciekawe artykuły.
malwa
Posty: 123
Rejestracja: sob mar 13, 2021 8:43 am

Re: Budowa własnego domu

Post autor: malwa »

Nie wiem, jak to ma wyglądać, ale ja to jednak sprawdzam porady budowlane, bo to jest dla mnie sensowne i ja mam wrażenie, że dobrze czasem co nieco powiedzieć na swój temat . W sensie nie wiem, czym jest drenaż, sprawdzam to tu https://www.mgprojekt.com.pl/blog/drenaz-opaskowy/ . Może jakieś wskazówki macie?
kasiunia
Posty: 324
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: Budowa własnego domu

Post autor: kasiunia »

Jednym z etapów poprzedzających budowę domu , oprócz wielu spraw projektowych jest określenie kosztów tej inwestycji, tymi sprawami zajmują się kosztorysanci. Uważam ,że kosztorysy to bardzo ważny element całości procesu inwestycyjnego pod nazwą budowa domu jednorodzinnego. Pamiętajmy więc o nim.
ODPOWIEDZ