Wybór materaca

kasiunia
Posty: 450
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Wybór materaca

Post autor: kasiunia »

Sypialnia jest miejscem, gdzie spędzamy dość sporo czasu - bo aż 1/3 część naszego życia.Tak przynajmniej mówią ludzie zajmujący się tym zagadnieniem. Zadbajmy więc o to aby łóżko w sypialni było na prawdę wygodne bo to gwarantuje nam wypoczynek. Trzeba nam też wiedzieć ,że o wygodzie łóżka decyduje materac a dokładniej jego twardość. Czy można jednoznacznie stwierdzić który materac wybrać by był on wygodny. Przyjmuje się ,że im materac twardszy tym wygodniejszy i zdrowszy dla kręgosłupa.
malwa
Posty: 145
Rejestracja: sob mar 13, 2021 8:43 am

Re: Wybór materaca

Post autor: malwa »

W tej kwestii firma Hilding może Wam pomóc, tam macie naprawdę spory wybór i mam nadzieję, że nie będziecie się ogólnie martwić tym, co wybrać. Ten hilding/pl/produkt/materace-wysokoelastyczne/hilding-rock-roll/ materac ma na przykład sporo pianek HR (2) i są one niezalezne od siebie. Działa naprawdę dobrze.
Abby
Posty: 160
Rejestracja: czw lip 30, 2020 6:57 pm

Re: Wybór materaca

Post autor: Abby »

Doskonale zdaję sobie sprawę , jak trudno jest wybrać materac, czy łóżko - chodzi w końcu o nasz komfort. Ja po długich poszukiwaniach, doszłam do wniosku, że postawię na firmę meble-varsovia/pl/k/lozka/w-szafie/ - ich oferta wydaje mi się, że bardzo korzystna. Sami zobaczcie...
ODPOWIEDZ