Domy z bali

deborah
Posty: 492
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:58 pm

Domy z bali

Post autor: deborah »

Szukam firmy, która wykonuje domy z bali. Jaką możecie mi polecieć?
kasiunia
Posty: 450
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: Domy z bali

Post autor: kasiunia »

Wszelkie prace budowlane trzeba wcześniej wycenić. Uważam ,że kosztorysowanie budowlane to bardzo ważny moment w kontekście całej budowy a dokładniej kosztów jej realizacji. Przecież budując dom czy wykonując prace budowlano- remontowe chcemy wcześniej znać koszt z jakimi będziemy musieli się zmierzyć.
natala
Posty: 273
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:48 pm

Re: Domy z bali

Post autor: natala »

Przede mną wielka budowa, bo coś takiego https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda mam na oku i nie do końca wiem, co z tym zrobić. Dlatego jestem ciekawa, co możemy ogarnąć. Jak to rozważyć, żeby się nie sparzyć? Co wy sobie w tym względzie macie do ogarnięcia? Jakie rozwiązania są dla was?
kasiunia
Posty: 450
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: Domy z bali

Post autor: kasiunia »

W każdym domu ,bez względu na technologię jego budowy chcemy mieć ciepłą wodę użytkową - to normalne. Trzeba będzie podjąć decyzję o tym w jaki sposób będziemy ją przygotowywać.Trzeba mieć jednak podstawowe informacje na temat tego ile wody zużywa jedna osoba w gospodarstwie domowym.Od tego zależeć będzie wybór odpowiedniego urządzenia do przygotowania wody użytkowej.
Awatar użytkownika
kasiulka666
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 12, 2024 7:35 pm

Re: Domy z bali

Post autor: kasiulka666 »

Takie domy prezentują się naprawdę nieźle. Może sam kupię taki dom.
Życie to nie tylko serie połączonych wydarzeń, które my obserwujemy i doświadczamy. To nie jest zbiór faktów, które my zbieramy. Życie to o wiele więcej. Jest jak malowidło, które my tworzymy za pomocą pędzla naszej wyobraźni.
ODPOWIEDZ