Malowanie we własnym zakresie?

kasiunia
Posty: 450
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Malowanie we własnym zakresie?

Post autor: kasiunia »

No właśnie czy sami malujecie wasze mieszkania czy do tych prac zatrudniacie firmę malarską? Myślę ,że prace są na tyle mało skomplikowane ,że można taki remont ogarnąć we własnym zakresie. Wielu domorosłym malarzom będzie potrzebna tylko farba biała , bo dość często całe nasze mieszkania malujemy właśnie na biało. Kluczowe jest tutaj zabezpieczenie mieszkania przed zabrudzeniem farbą.
łagodna
Posty: 182
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:32 am

Re: Malowanie we własnym zakresie?

Post autor: łagodna »

Mi ostatnio sąsiad zalał mieszkanie. Wymaga ono remontu. Ale zanim pomyślę o malowaniu to mam zamiar skorzystać z tej oferty tu https://optimal-osuszanie.pl/osuszanie-pomieszczen/ To firma z długoletnim doświadczeniem min w osuszaniu mieszkań po zalaniu. A właśnie czytając ofertę znalazlam informację, że zajmują się też remontem zalanych pomieszczeń. To może być faktycznie doskonala propozycja dla mnie. Może i was zainteresuje.
pryzmat
Posty: 148
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 1:43 pm

Re: Malowanie we własnym zakresie?

Post autor: pryzmat »

A czy znalazłaś już kogoś, kto wykończy Ci ten dom? Z własnego doświadczenia polecam takie rozwiązanie jak ekipa remontowa warszawa: https://www.wawerbud.pl/ . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni. Ja jestem bardzo zadowolona i dlatego polecam także innym.
KondratGustaw
Posty: 73
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:56 am

Re: Malowanie we własnym zakresie?

Post autor: KondratGustaw »

Wiem, że wielu z Was korzysta z tradycyjnych wałków do malowania, ale zdecydowanie polecam spróbować czegoś nowego - agregatu do malowania! Nie dość, że praca idzie o wiele szybciej, to jeszcze efekt końcowy jest absolutnie rewelacyjny. Na stronie www.komatz.pl mają świetne agregaty malarskie, a przy zakupie agregatu dostajesz także szkolenie w cenie. Tak więc nawet jeśli jesteście świeżo upieczonymi "malarzami", nie musicie się martwić - nauczycie się obsługi tego cuda bez problemu.
ODPOWIEDZ