Remont łazienki

malwa

Re: Remont łazienki

Post autor: malwa »

U nas będzie malowane, ale moją inspiracją są kolory świata od Duluxa. Wiem, że nie każdemu mogą odpowiadać, ale rzadko która firma ma tak piękne kolory i są one jednocześnie tak żywe. Kiedyś malowałam w pokoju Ognistą Czerwienią. No, to był sztos! Wyglądała świetnie, była wydajna, dlatego nie zdecyduję się na żadną inną.
kasiunia

Post autor: kasiunia »

Mamy nie małe szczęście , bo w pobliżu miejsca naszego zamieszkania mamy dobrze zaopatrzony budowlany sklep Leroy Merlin .Tam kupiliśmy wszelkie potrzebne materiały i urządzenia do remontu. Dzięki bliskości sklepu w razie , gdy nam coś brakuje możemy szybko uzupełnić braki. Jesli chodzi o fachowców także nie mamy żadnych problemów, bo szwagier raczej nam nigdy nie odmawia.
pryzmat

Post autor: pryzmat »

Polecam w wolnej chwili wizytę na blogu http://osiek10.com/ . Można tam znaleźć wiele łazienkowych pomysłów i inspiracji. Myślę, że przydadzą się one także Wam.
Awatar użytkownika
Terrak

Post autor: Terrak »

A w przypadku remontu łazienki najpierw lepiej wymienić drzwi czy podłogę? Nie znam się na tym i jestem tutaj kompletnie zielony. Jeżeli znajdzie się jakiś spec skłonny do pomocy to bardzo proszę o informacje. Już sam nie wiem jak się za to zabrać. Chociaż tutaj https://the-floor.pl/remont-mieszkania- ... y-podloga/ mają to całkiem przejrzyście przedstawione.
W krainie totalnego kiczu odpowiedzi są z góry ustalone i wykluczają jakiekolwiek pytania
deejay

Post autor: deejay »

W łazience także warto wymienić instalację elektryczną. Dlatego z pewnością przyda się Wam dobry elektryk - usługi elektryczne 24h/7 Łódź i okolice: https://elektryklodz.pl/ . Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego elektryka.
kasiunia

Post autor: kasiunia »

kasiunia pisze:
czw maja 19, 2022 4:44 pm
Mamy nie małe szczęście , bo w pobliżu miejsca naszego zamieszkania mamy dobrze zaopatrzony budowlany sklep (...)
Dzięki pewnym pomysłom, jakie podrzucono nam w sklepach wnętrzarskich udało nam się przeprowadzić remont nie ponosząc zbyt dużych kosztów. Jednym z elementów taniego remontu jest malowanie części ścian i sufitu oraz zakup drobnych elementów mebli wraz z umywalką. Czy nie uważacie ,że dobra farba na sufit to właśnie farba Dulux ? Już niejednokrotnie przekonałam się ,że do dobry wybór.
Awatar użytkownika
just.tomasz

Post autor: just.tomasz »

Jeżeli szukacie porządnych mebli do łazienki i nie wiecie na co warto się zdecydować, to szczerze mogę wam polecić sklep AKORD. Znajdziecie tam szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Z pewnością wybierzecie coś do swojej łazienki. Sam robiłem jakiś czas temu u nich zamówienie i nie zawiodłem się. Ich meble są naprawdę wysokiej jakości, serdecznie polecam!
Nawet najlepsza proteza nie zastąpi mózgu.
ODPOWIEDZ