Wyposażenie łazienki

Holejko

Wyposażenie łazienki

Post autor: Holejko »

To pewnie baterie przy wannie czy prysznicu też bedziesz wymieniać. Najlepiej taką baterie wymienić na coś solidnego, takiego jak te sklep.sotbe/com/ . Mają tam fajne baterie i do prysznica i do wanny. Spokojnie dopasujesz coś do swojej łazienki.
Ryxus

Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: Ryxus »

Ja to myślę, żeby główną atrakcją ozdobną łazienki były lustra. Nawet znajoma poleciła mi firmę Pan-Szklarz pan-szklarz/pl/lustra/ , która realizuje usługi związane z takimi projektami. Nie mam niestety sama pomysłu na rozwiązania w tym pomieszczeniu, więc liczę, że fachowcy mi coś podpowiedzą. Te przykłady w galerii na stronie są po prostu niesamowicie urocze.
Marta

Post autor: Marta »

Na pewno przyda się w łazience jakaś ładna szafka pod umywalkę. Ja ostatnio widziałam bardzo fajną w internetowym sklepie meblowym sklepabcmeble/pl/12085-bali-white-821-szafka-pod-umywalke-80-cm.html. Co o niej sądzicie? Jak Wam się taka szafka podoba?
Aniela

Post autor: Aniela »

Zdecydowaliśmy się na budowę dużego domu i muszę przyznać, że nawet łazienkę mamy sporą. Chcemy zamontować w niej oprócz kabiny prysznicowej także saunę. Właśnie potrzebne są specjalne okucia do saun i myślę, czy zamówić je od firmy SISO-POL. Znajomi korzystali z ich asortymentu i chwalą sobie jakość. Może też mi doradzicie?
sarania

Post autor: sarania »

My Jak robiliśmy wykończenie łazienki postanowiliśmy jak najmniej się ruszać z domu. Szukaliśmy w internecie gdzie można zamówić meble. Z polecenia dostaliśmy stronę edinos/pl/meble-do-lazienki . Zamówiliśmy sobie, tam większość wyposażenia. Jesteśmy zadowoleni z obsługi klienta bardzo nam pomogli. Zamówienie zostało zrealizowane w naprawdę szybkim czasie.
zielona88

Post autor: zielona88 »

A jeśli chodzi o sprzęty do łazienki to ja mam u siebie pralkę perfect care 600 od electroluxa i jestem bardzo zadowolona. Pralka ta sama automatycznie dostosowuje czas prania do wielkości załadunku, to bardzo ekonomiczna opcja.
Holejko

Post autor: Holejko »

W naszym domu absolutnym hitem jest Pralka PerfectCare 700 z systemem SteamCare . Szukaliśmy dość długo odpowiedniego modelu na szczęście zdecydowaliśmy sie na ten i jestem mega zadowolona.
cristina

Post autor: cristina »

Jakie jest wasze zdanie na temat naprawy sprzętów AGD? Naprawiacie czy wyrzucacie i kupujecie nowe? Ja powiem szczerze, że wolę się zgłosić do ecoserwisagd/pl/serwis-i-naprawa-agd-zukowo/ i naprawić niż zamawiać nowy sprzęt. Uważam, że to nie ekologiczne i nie ekonomiczne.
kasiunia

Post autor: kasiunia »

W każdej łazience powinien znajdować się prysznic bądź wanna. Z racji faktu ,że łazienka w naszym nowym domu jest dość sporych rozmiarów znalazło się w niej miejsce na prysznic oraz wannę. Postanowiłam jednak ,że będzie to kolorowa wanna .Wanna w kolorze bezowego kamienia to świetny wybór. Zastanówcie sie nad takim rozwiązaniem ,nie wszystkie wanny muszą być białe.
kasiunia

Post autor: kasiunia »

Zanim zaczniemy myśleć o wyposażeniu łazienki trzeba dobrze zabezpieczyć miejsca, w których woda może mieć największą styczność ze ścianami czy podłogą. Do takich zastosowań najlepsza jest folia w płynie. Podczas remontów nie zawsze można i jest w ogóle sens zrywania starych płytek. Czy waszym zdaniem folia na kafelki w łazience to dobre rozwiązanie? Dajcie znać , bo opinie na ten temat są różne. Takie rozwiązanie najbardziej by mi odpowiadało.
ODPOWIEDZ