Wesele w ogrodzie

Katanka
Posty: 18
Rejestracja: śr lut 26, 2020 1:11 am

Wesele w ogrodzie

Post autor: Katanka »

Babcia opowiadała mi, że jej wesele odbyło się w sadzie, że było cudnie. Spodobał mi się ten pomysł. Może nie całkiem w sadzie, ale żeby chociaż wystrój sali był taki naturalny.
Giba
Posty: 24
Rejestracja: pt lut 28, 2020 12:50 am

Re: Wesele w ogrodzie

Post autor: Giba »

Piękny pomysł na wesele w plenerze. Też o tym myślę, można to zorganizować, może nie całkiem pod gołym niebem, ale w specjalnie wynajętym namiocie. Wielkość namiotu można dopasować do ilości gości tak, żeby zachować wrażenie, że wesele odbywa się w plenerze. Ważne tylko będzie zadbanie o wystrój tego miejsca aby goście czuli się jak w niebie. Ja bym przystroiła salę dużą ilością pięknych, symbolicznie znaczących lilii, które nie tylko są piękne, ale też cudnie pachną. https://www.esklep.legutko.com.pl/lilie ... 04286.html
Obrazek
cristina
Posty: 220
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:03 pm

Re: Wesele w ogrodzie

Post autor: cristina »

Mi bardzo podobają się zaproszenia w stylu rustykalnym - https://www.familie.pl/artykul/Zaprosze ... 521,1.html Cieszę się, że nadal są modne, bo mam zamiar zamówić je w tym roku na nasze wesele. Ile przed ślubem rozdaje się zaproszenia? Nie chciałabym zrobić tego za późno. Pobieramy się w październiku.
Abby
Posty: 108
Rejestracja: czw lip 30, 2020 6:57 pm

Re: Wesele w ogrodzie

Post autor: Abby »

I super... Mnie tam pomysł się podoba, bo na pewno będzie klimatycznie... A czy wybraliście już dla siebie oprawę muzyczną? Ja znalazłam Dj-a Jerzman https://djjerzman.pl/ i chyba postawię na niego... Widać, że przy jego muzyce ludzie świetnie się bawią, poza tym ma świetne pomysły również na różne zabawy.
Marta
Posty: 200
Rejestracja: czw mar 26, 2020 2:14 pm

Re: Wesele w ogrodzie

Post autor: Marta »

A czy przewidujecie u siebie zimne ognie na weselu? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę https://happenings.pl/zimne-ognie-na-wesele. Jak widać można je tam zamówić po naprawdę okazyjnej, niewygórowanej cenie ;)
ODPOWIEDZ