Projekt ogrodu

Antonia1
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:57 am

Re: Projekt ogrodu

Post autor: Antonia1 »

Jeśli szukacie odpowiednich elementów do swojego tarasu to na https://fabrykatarasow.pl/plyty-tarasowe/ możecie znaleźć płyty tarasowe. Idealnie sprawdzą się na tarasie niezależnie od jego rozmiaru czy przeznaczenia.
Holejko
Posty: 175
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:02 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: Holejko »

Dosyć trudne jest dbanie o rośliny w ogrodzie, dlatego trzeba je dobierać umiejętnie tak by wszystko chciało rosnąć w warunkach jakie stworzymy, ja teraz do mojego ogrodu zamówiłam to https://www.podkarpackiesady.pl/drze...r-nishiki.html , Mam nadzieje że ładnie się przyjmie.
Giba
Posty: 24
Rejestracja: pt lut 28, 2020 12:50 am

Re: Projekt ogrodu

Post autor: Giba »

No tak, słyszałam nawet, że istnieją jakieś teorie mówiące o tym, że niektóre rośliny lubią rosnąć obok siebie a inne się nie lubią. Może to jednak bardziej sprawa podłoża w którym rosną. Idąc za tą myślą zastanawiam się, czy dobrze będzie gdy wysieję obok kalafiorów brokuły. To chyba podobne rośliny i mają dość podobne wymagania. Nawet nasiona mam z tego samego sklepu Legutko.pl https://www.esklep.legutko.com.pl/brokul/818-brokul-sebastian-5903837403103.html
deejay
Posty: 38
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:48 am

Re: Projekt ogrodu

Post autor: deejay »

Warto także pomyśleć poważnie o tym, aby skorzystać z pomocy firmy, która specjalizuje się właśnie w projektowaniu ogrodów. Z ich ofertą zapoznacie się na tej stronie: https://trawarica.pl/ . Nie każdy musi przecież mieć pomysł na swój ogród. Pomoc takiej firmy to bardzo duży plus.
pryzmat
Posty: 86
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 1:43 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: pryzmat »

Jeśli zdecydujecie się na dom to bardzo dobrym wyborem w takiej sytuacji będzie profesjonalne brukarstwo Wrocław BRUK-GARDEN: https://brukgarden.pl/ . Firma ta zajmuje się także aranżacją terenów zieleni. Warto się z nimi skontaktować i dopytać o wszystkie szczegóły.
natala
Posty: 228
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:48 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: natala »

W sumie jednak ja wiem, że ogród to mnie przerasta, dlatego będę sprawdzała coś takiego jak projektant zieleni . Doświadczenie i wiedza takiej osoby, także w kwestii szkodników, może się naprawdę bardzo przydać. W końcu niedobrze jest zapłacić sporo kasy, a potem jednak stracić to przez jakiegoś robaka. Na pewno się ze mną zgodzicie?
kasiunia
Posty: 202
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: kasiunia »

Każdy kto ma swój upragniony domek , z pewnością marzył także o pięknym ogrodzie. Wiele osób ogród traktuje też jako część użytkowa większej całości. Mój brat ostatnio rzucił hasło a może by tak wędzarnia ogrodowa ? Jak powiedział tak zrobił i teraz przy okazji relaksu w ogrodzie przygotowywane są pyszne wędliny, którymi i nas częstuje.
ODPOWIEDZ