Projekt ogrodu

Awatar użytkownika
Terrak
Posty: 491
Rejestracja: sob sie 03, 2019 4:02 pm

Projekt ogrodu

Post autor: Terrak »

Hej! Wiecie może u kogo zrobię dobry projekt ogrodu? Zastanawiam się nad skorzystaniem z takich usług. Szukam więc kogoś sprawdzonego. Macie jakieś propozycje? Ostatnio siostra poleciła mi ten link https://kepkaogrody.pl/ . Sama korzystała z ich usług i mówi, że są to prawdziwi specjaliści w tej branży. Myślicie, że warto się na nich zdecydować?
W krainie totalnego kiczu odpowiedzi są z góry ustalone i wykluczają jakiekolwiek pytania
Marta
Posty: 222
Rejestracja: czw mar 26, 2020 2:14 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: Marta »

Jeśli chcecie zyskać fachową wiedzę z zakresu aranżacji ogrodów, to polecam Wam kurs organizowany przez firmę szkoleniową Kar Group, o którym mowa na stronie internetowej szkolenia-kargroup.eu/kurs-dekoracja-przestrzeni-online/. na kursie tym poruszane są różne zagadnienia, które na pewno pomogą Wam zaprojektować Wasz ogród w sposób profesjonalny :)
Ryxus
Posty: 45
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:35 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: Ryxus »

Nam w ogrodzie pomagała siostra i kuzynka, a meble zrobił mąż razem z moim bratem. Także nie musieliśmy żadnej firmie zlecać tego zadania. Nawet sąsiad zaproponował, że za półdarmo zrobi nam fajną dużą huśtawkę ogrodową. To naprawdę super sprawa, tylko jeszcze musimy kupić porządne poduszki na nią. Widziałam takie na tej stronie taniomania/pl/t/poduszki-na-hustawki-ogrodowe . Jest ich dużo i to w dobrych cenach, więc pewnie jeszcze dziś je zamówię.
taitai
Posty: 285
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Projekt ogrodu

Post autor: taitai »

O rajuśku, ale ja bym chciała mieć skrawek ogrodu... Wiecie, co bym zrobiła? Uprawiała warzywa xD Poważnie!

Zostawiam swój URL
bosaa
Posty: 75
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:47 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: bosaa »

Ja już mam projekt na swój ogród- sama sobie go wykonałam. Teraz planuje kupić sobie sprzęty ogrodnicze u firmy stiga/pl/sklep/koszenie-trawnika i u ogrodnika kwiaty. No i mogę praktycznie od zaraz działać na moim ogrodzie. Liczy się odpowiednie przygotowanie, potem już z górki ;).
Maja44
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 07, 2020 5:53 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: Maja44 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - abcogrodowe/pl .
strączki
Posty: 79
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:27 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: strączki »

Projektowanie ogrodu to dość ciężkie zadanie. Wiem, bo jakiś czas temu sama próbowałam swoich sił odnośnie projektowania ogrodu i za bardzo mi się to nie udało. Dlatego też zmieniłam zdanie, i chcę zwrócić się do architekt krajobrazu Bo jednak on zdecydowanie lepiej się zna na projektowaniu ogrodów i dzięki temu będę miała piękny ogród
Polya1982
Posty: 37
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:33 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: Polya1982 »

Posiadając własny ogród można sobie stworzyć w lecie idealne miejsce do relaksu. Sama już powoli myślę, co zrobić w ogrodzie na przyszły rok i do głowy przyszedł mi basen ogrodowy - dobrebaseny/pl/BASENY-OGRODOWE-c236 Akurat są fajne promocje i wyprzedaże, więc można baseny zakupić w znacznie niższych cenach niż w sezonie.
Abby
Posty: 161
Rejestracja: czw lip 30, 2020 6:57 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: Abby »

Widzę, że jesteście w trakcie aranżowania swojego ogrodu. To, w sumie świetnie się składa, bo ja też. Także możemy wymienić się swoimi doświadczeniami etc. Właśnie zastanawiam się nad wykorzystaniem takiego artgranit/pl/piaskowiec piaskowca w swoim ogrodzie. W sumie piaskowiec dodałby charakteru zielonej przestrzeni i jest to też materiał mocny. Może warto pójść w tym kierunku?
natala
Posty: 273
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:48 pm

Re: Projekt ogrodu

Post autor: natala »

Nie zajmuję się projektowaniem ogrodów na dużą skalę, ale sobie i znajomym coś tam zaaranżowałam. Lubię po prostu rośliny i nie jest dla mnie problemem spędzić kilka godzin na przykład na pielęgnacji roślin. Co prawda używam takiego euroogrod/com/pl/pol_m_Agrotkaniny-siatki-i-folie_Agrotkaniny-3719.html wyposażenia, ale na niektóre problemy mam swoje własne sposoby ;) .
ODPOWIEDZ