Gdzie zamówić kostkę brukową?

Awatar użytkownika
Halay59

Gdzie zamówić kostkę brukową?

Post autor: Halay59 »

Tak jak w temacie... Wiecie może, gdzie uda mi się zamówić kostkę brukową w dobrej cenie? Szukam czegoś naprawdę porządnego, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Przeglądałem wczoraj oferty i dużo dobrego czytałem o tym producencie https://www.jadar.pl/kontaktjadar.html . Myślicie, że faktycznie warto się na niego zdecydować? Czekam na wasze opinie, dzięki za pomoc!
Czuję się jak artykuł słabo zbywalny, który z minuty na minutę traci na wartości i który trzeba szybko opchnąć gdziekolwiek. To już nie promocja, to ostateczna wyprzedaż!
natala

Re: Gdzie zamówić kostkę brukową?

Post autor: natala »

Na pewno w sieci są sklepy, choć można i w markecie. Wielu producentów daje swoje kostki tam na sprzedaż. Ja to jednak myślę normalnie o roślinach, dlatego takie stiga/pl/sklep/koszenie-trawnika/kosiarki-reczne urządzenia mam na uwadze. Myślę, że dobrym pomysłem będzie kupienie ich.
ryneczek

Re: Gdzie zamówić kostkę brukową?

Post autor: ryneczek »

Kostkę brukową to można kupić wszędzie nawet w markecie. Ale ja zastanawiam się nad tym jaki najlepszy będzie nawóz do trawy. Bo jednak równocześnie z kładzeniem kostki chcemy posiać trawę. Dlatego też nawóz z pewnością nam się przyda. Więc szperałam w necie i tak też natrafiłam na ofertę tego sklepu euroogrod/com/pl/pol_m_Nawozy-i-podloza_Nawozy-do-trawnikow-3706.html gdzie mają bardzo duży wybór w dobrych nawozach do trawy.
ODPOWIEDZ