dla dbających o zdrowie

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: dla dbających o zdrowie

Post autor: kasiunia »

Jeśli dbacie o zdrowie a wierzę ,że tak jest to mam dla was ważną informację dotycząc potraw smażonych. Chodzi o to by do smażenia używać tylko rafinowany olej rzepakowy , dlaczego? Otóż ma on najwyższą temperaturę dymienia , co jest bardzo ważne właśnie przy smażeniu potraw a jak wiadomo w polskiej kuchni potrawy smażone trzymają się dobrze.
zielona88
Posty: 109
Rejestracja: czw cze 25, 2020 8:55 am

Re: dla dbających o zdrowie

Post autor: zielona88 »

Możemy o siebie dbać, a z niektórymi chorobami i tak możemy się potencjalnie zetknąć. Jedną z nich jest na przykład bostonka - słyszeliście o niej? Tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat: nowafarmacja/pl/blog/bostonka-choroba-bostonska-wirus-bostonski-objawy-przebieg-zakaznosc-i-leczenie .
cristina
Posty: 238
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:03 pm

Re: dla dbających o zdrowie

Post autor: cristina »

Zobacz sobie koktajle odżywcze herbalife. Spokojnie możesz takim koktajlem zastąpić jeden posiłek w ciągu dnia. Sa bardzo sycące i smaczne. Ja chyba w lipcu sobie zamówię kilka. Jestem na diecie a ostatnio mam jakąś blokadę i cieżko jest mi wymyślic sobie posiłki.
kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: dla dbających o zdrowie

Post autor: kasiunia »

Jedna sprawa to zdrowe odżywianie się oraz uprawianie sportów a inną kwestią jest odpowiednia profilaktyka oraz nasz wiedza na tematy medyczne. Jeśli będziemy wiedzieć jak sobie pomóc i będziemy mieć czym to zrobić ,w wielu drobnych przypadkach poradzimy sobie bez udziału lekarza. Drobne schorzenia, typu skaleczenia, otarcia czy przeziębienia jesteśmy sami wstanie ogarnąć. W domowej apteczce, która powinna znajdować sie w każdym domu nie może zabraknąć środków opatrunkowych oraz dezynfekujących. Ostatnio wyposażyliśmy naszą apteczkę spray do nosa na katar , który okaazł sie bardzo skuteczny, także dla dzieci.
pryzmat
Posty: 148
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 1:43 pm

Re: dla dbających o zdrowie

Post autor: pryzmat »

Polecam także zainteresować się ziołami i ich właściwościami. Poczytacie o nich więcej na tej stronie: lekinatury/pl/pl/encyklopedia-ziol/arnika-gorska.html . Zioła mają świetny wpływ na nasz organizm i warto o tym pamiętać.
taitai
Posty: 285
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: dla dbających o zdrowie

Post autor: taitai »

Popularne są dzisiaj wszelakie sklepy internetowe i także blog o galanterii okaże się jednym z nich. Tutaj także można poczytać o dodatkach, jakie sprawdzą się do różnych kreacji.
deejay
Posty: 67
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:48 am

Re: dla dbających o zdrowie

Post autor: deejay »

A czy słyszeliście już o Aptece Galen? Jeśli nie to polecam zajrzeć na ich stronę internetową: aptekagalen/pl/galenlab-witamina-c-1000mg-30kaps . Znajdziecie tam wiele produktów.
bosaa
Posty: 75
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:47 pm

Re: dla dbających o zdrowie

Post autor: bosaa »

Zastanawiam się, czy takie firmy cateringowe jak między innymi cudimiod/pl/catering-dietetyczny-kielce/ przygotowują również posiłki dla dzieci ? Myślę, że jest wiele osób, zwłaszcza pracujących całymi dniami tak jak ja, którzy chętnie zamawialiby posiłki dla całej rodziny.
zielona88
Posty: 109
Rejestracja: czw cze 25, 2020 8:55 am

Re: dla dbających o zdrowie

Post autor: zielona88 »

Jeśli chodzi o DOZ to warto też wiedzieć, że mają oni w ofercie nutridrinki. Przy cięższych chorobach - takich jak na przykład grypa czy covid, kiedy chory nie ma apetytu - warto pomyśleć o zakupie nutridrinków. Nutridrinki Fresubin czy Nutrica kupicie w aptekach DOZ w najniższych cenach na rynku.
Belf
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:48 pm

Re: dla dbających o zdrowie

Post autor: Belf »

Jeśli chcecie zadbać o zdrowie to przede wszystkim zwracajcie uwagę na to, co jecie. Warto wybierać zdrowe i smaczne produkty pochodzenia naturalnego. Ja często kupuję barszcz czerwony w butelce od polskiego producenta, oferującego produkty ekologiczne. Ten barszcz doskonale sprawdza się do przygotowania smacznej i zdrowej zupy, i co najlepsze - robi się go błyskawicznie!
ODPOWIEDZ