Sklep z ciuchami

Holejko
Posty: 175
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:02 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Holejko »

ja przy zakupie butów najpierw stawiam na wygodę bo to jest dla mnie najważniejsze. Zazwyczaj coś fajnego udaje mi się znaleźć na dewear/pl/pl/c/Obuwie-damskie/17 , Mają tam dobre ceny markowych butów. Czasami znajduje prawdziwe perełki.
Abby
Posty: 161
Rejestracja: czw lip 30, 2020 6:57 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Abby »

A kojarzycie może sklep Deni Cler? Pytam, bo w sumie tam możecie znaleźć modne ubrania i w naprawdę rewelacyjnej cenie. Możecie sobie sprawdzić.
Mnie osobiście wpadła tam w oko spodnica tiulowa o której już długi czas marzę. Taka spódnica super się sprawdzi w najróżniejszych stylizacjach.
natala
Posty: 273
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:48 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: natala »

U nas to taka byle moda nie przejdzie. My zawsze staramy się dobrze wyglądać, dlatego nawet zainteresował nas taki vitkac/com/pl/projektant/nick-fouquet projektant kapeluszy. Wiem, że to dziś niecodzienne, ale można naprawdę dobrze wyglądać, jeśli się zadba o takie dodatki. Co z tego, że one troszkę kosztują. Wygląd jest ważny, nie cena.
ryneczek
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:47 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: ryneczek »

Skoro mowa o sklepach z ciuchami to mnie najbardziej interesuje mnie temat odnośnie koszulek. I tak też udało mi się nawet znaleźć tę stronę 123koszulki/pl/koszulki-fullprint/ na której to dowiedziałam się na temat koszulek fullprint. Jak do tej pory nie słyszałam o takim rodzaju koszulek dlatego też bardzo chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat.
strączki
Posty: 79
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:27 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: strączki »

Sklepów z ciuchami akurat jest bardzo dużo. Ale ja mimo to zastanawiam się nad tym co będzie modnego jeśli chodzi o modę męską. Bo już najwyższa pora zwrócić uwagę na to co mój partner ubiera. I jak szukałam czegoś bardziej konkretnego na temat mody męskiej to właśnie tutaj superportal24/pl/meskie-stylizacje-na-zime-poznaj-nasze-propozycje-3633 wiele się na ten temat dowiedziałam.
pryzmat
Posty: 148
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 1:43 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: pryzmat »

A co z obuwiem? Czy macie swoje ulubione sklepy internetowe z butami? No i gdzie szukacie inspiracji obuwniczych? Zaglądacie na blogi takie jak na przykład mallmarket/pl/2021/03/15/damskie-baleriny-wygodne-buty-na-kazda-okazje/ ? Tam można znaleźć naprawdę wiele pomysłów jeśli chodzi o stylizacje.
Holejko
Posty: 175
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:02 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Holejko »

według mnie warto czasem poszukać jakiś ciekawych stylizacji i inspirować się nimi. Można znaleźć coś takiego mybaze/com/pl/kobieta/poradnik/wygodne-i-stylowe-botki-damskie-na-wiosne/ i czymś się zainspirować
cristina
Posty: 238
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:03 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: cristina »

Ja ostatnio przeglądałam kurtki sportowe i zastanawiam się nad zamówieniem dwóch dla siebie i męża... Wiem, ze robi się coraz cieplej ale wieczory i poranki są nadal chłodne a my lubimy biegać i spacerować.
Antonia1
Posty: 94
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:57 am

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: Antonia1 »

Jeśli interesujecie się modą to na premium-outlet/pl/5-rodzajow-ubran/ znajdziecie 5 rodzajów ubrań, które musicie mieć w swojej garderobie. Z pewnością takie ciekawostki będą pomocne przy zakupach odzieżowych.
cristina
Posty: 238
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:03 pm

Re: Sklep z ciuchami

Post autor: cristina »

Zobacz sobie ofertę tego sklepu txm/pl/chlopiec/odziez/szorty My chcemy kupić tam rzeczy dla dzieciaków na wakacje. Chyba wszystko zamówimy w tym jednym sklepie bo ceny są spoko a wybór naprawdę duży. Też wolicie kupować online?
ODPOWIEDZ