Telefon

strączki
Posty: 79
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:27 pm

Telefon

Post autor: strączki »

Wybierając nowy telefon dawniej nie zwracano tak uwago na jego specyfikacje. Ważne aby był nowy i dobry. Ale teraz czasy są inne i także zwraca się uwagę na to jakie funkcje dany model posiada. Poza tym sama znalazłam ten artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/xiaomi-mi-11-lite-specyfikacja po zapoznaniu się z którym dowiedzieć się można bardzo wiele szczegółów na temat funkcjonowania konkretnego modelu telefonu.
ryneczek
Posty: 97
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:47 pm

Re: Telefon

Post autor: ryneczek »

W dzisiejszych czasach mimo, że jest spory wybór w telefonach to ja uważa, że warto mieć pewność że dany telefon tak szybko nam się nie popsuje. Bo słyszałam, że modele Sony bywają dość często awaryjne. I tak nawet wiem, że tutaj medicphone/pl/serwis-sony-lodz/ znajdę w razie czego bardzo dobry i konkretny serwis od tych modeli telefonów. A Wy także zwracacie uwagę na to gdzie w razie czego jest najbliższy serwis telefonów?
Holejko
Posty: 175
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:02 pm

Re: Telefon

Post autor: Holejko »

Chyba każdemu z nas zależy na profesjonalnej naprawie. Ja czytałam wiele pozytywnych opinii o tym serwisie zbitytelefon/pl/iphone-x/146-wymiana-zuzytej-baterii-iphone-x.html . Sami wykonują naprawy, nie wysyłają telefonu do innych serwisów. Podobno używają wyłącznie oryginalnych części i są rzetelni. Naprawiają m.in. samsungi czy apple, czyli popularne w Polsce marki.
cristina
Posty: 238
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:03 pm

Re: Telefon

Post autor: cristina »

Skoro masz nowy telefon to koniecznie zaopatrz się w etui i szkło ochronne. Tutaj sklep.3mk/pl/apple/iphone13promax/folie-i-szkla-ochronne jest duży wybór takich akcesoriów do smartfonów. Lepiej od razu zabezpieczyć telefon niż później płakać, ze się np, roztrzaskał. Mi już nie raz etui uratowało telefon.
ODPOWIEDZ