Łóżko metalowe

deborah
Posty: 493
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:58 pm

Łóżko metalowe

Post autor: deborah »

Gdzie polecacie wykonać łóżka metalowe do sypialni? Szukam doświadczonych fachowców.
cristina
Posty: 238
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:03 pm

Re: Łóżko metalowe

Post autor: cristina »

Zobacz sobie łóżka hotelowe. Ja właśnie urządzam naszą sypialnię i zastanawiam się nad zamówieniem łóżka hotelowego. Wydaje mi się, że to świetna opcja zamiast łóżka metalowego lub drewnianego. Ktoś z was ma takie łóżko? Bardzo zależy mi na wygodzie.
Awatar użytkownika
just.tomasz
Posty: 266
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:37 pm

Re: Łóżko metalowe

Post autor: just.tomasz »

Świetne łóżka znajdziecie zdecydowanie pod tym linkiem https://arbora.com.pl/ . Jakiś czas temu znajomy meblował swoje nowo zakupione mieszkanie i kupował właśnie na tej stronie. Jest bardzo zadowolony ze swojego zakupu. Łóżka okazały się jak najbardziej dobrym wyborem. Nie ma na co narzekać z tego co mówił.
Nawet najlepsza proteza nie zastąpi mózgu.
kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: Łóżko metalowe

Post autor: kasiunia »

Jakoś metalowe łóżka mnie nie przekonują, zdecydowanie wolę łóżka wykonane z innego materiału - najczęściej z drzewa i materiałów drewnopodobnych. Ostatnio zmieniliśmy umeblowanie w sypialni po gruntownym remoncie i kupiliśmy takie oto łóżko - witek/pl/lozka/linate-typ-94-lozko-160-z-podnoszonym-stelazem.html. Łóżko jest dość duże ale i wygodne. Jego cena też nas mile zaskoczyła. Szerokość łóżka na poziomie 160 cm to całkiem sporo miejsca by zmieściły się i wypoczęły dwie osoby. pozdrawiam.
zielona88
Posty: 109
Rejestracja: czw cze 25, 2020 8:55 am

Re: Łóżko metalowe

Post autor: zielona88 »

Jeśli chodzi o zakup łóżka metalowego to koniecznie zajrzyj także do tego sklepu internetowego: interbeds/pl/lozka-metalowe . Wybór takich łóżek jest naprawdę bardzo duży. Z pewnością wybierzesz u nich nie tylko łóżko do sypialni.
kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: Łóżko metalowe

Post autor: kasiunia »

Próbowaliście może kiedyś odrestaurować metalowe łóżko? Mój mąż nie tak dawno podjął się tego zadania i trzeba przyznać ,że poszło mu całkiem dobrze .Najważniejsza była odpowiednia farba do stali. Właśnie farbą epoksydową malowanie okazało się najlepsze. To bardzo wytrzymała farba na działąnie różnych warunków zewnętrznych, w tym wody.
ODPOWIEDZ