Jak skutecznie inwestować?

kasiunia
Posty: 169
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Jak skutecznie inwestować?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że nie ma złotej reguły - jak skutecznie inwestować.Gdyby tak było , wszyscy by tak postępowali. Trzeba też zdać sobie sprawę z tego ,że każde inwestowanie obarczone jest ryzykiem inwestycyjnym , które przed przystąpieniem do inwestowania trzeba zaakceptować. Polecam wam inwestowanie w fundusze inwestycyjne a dokładniej w fundusz fundusz korona dochodowy .To sposób na inwestowanie dla osób, które nie akceptują wysokiego ryzyka inwestycyjnego oraz są w stanie zaangażować swoje środki finansowe na co najmniej 6 miesięcy.
Alaska
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:08 am

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: Alaska »

Inwestować mądrze to tak, żeby mieć z tego w przyszłości korzyści. Wcale nie musi to być wkładanie pieniędzy w akcje czy obligacje. Uważam, że świetną inwestycją, nawet jak nie masz dużo pieniędzy, możesz skorzystać z możliwości zainwestowania w wymianę starego pieca w domu na nowy z dotacją unijną lub na pompę ciepła albo nawet w fotowoltaikę. Wymaga to tylko zapoznania się z różnym źródłami dotacji. Zacząć warto od zbiorczych informacji tu https://domowniczy.pl/dofinansowanie-do ... 2022-roku/
malwa
Posty: 81
Rejestracja: sob mar 13, 2021 8:43 am

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: malwa »

Na pewno sporo poradników przeczytacie, ale ja Wam powiem, że jest lepszy i prostszy sposób. To taka https://app.wealthseed.eu/on/onboarding ... =AMBA490KW aplikacja od twórców mBanku. Warto wiedzieć, że to oni zainicjowali bankowość internetową w naszym kraju. Aplikacja daje nam dostęp do akcji, jak i do EFT z poziomu telefonu. Jest prosta, wygodna, intuicyjna, a jednocześnie prowadzi krok po kroku do pierwszej inwestycji.
ODPOWIEDZ