Jak skutecznie inwestować?

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Jak skutecznie inwestować?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że nie ma złotej reguły - jak skutecznie inwestować.Gdyby tak było , wszyscy by tak postępowali. Trzeba też zdać sobie sprawę z tego ,że każde inwestowanie obarczone jest ryzykiem inwestycyjnym , które przed przystąpieniem do inwestowania trzeba zaakceptować. Polecam wam inwestowanie w fundusze inwestycyjne a dokładniej w fundusz fundusz korona dochodowy .To sposób na inwestowanie dla osób, które nie akceptują wysokiego ryzyka inwestycyjnego oraz są w stanie zaangażować swoje środki finansowe na co najmniej 6 miesięcy.
Alaska
Posty: 40
Rejestracja: sob lut 22, 2020 2:08 am

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: Alaska »

Inwestować mądrze to tak, żeby mieć z tego w przyszłości korzyści. Wcale nie musi to być wkładanie pieniędzy w akcje czy obligacje. Uważam, że świetną inwestycją, nawet jak nie masz dużo pieniędzy, możesz skorzystać z możliwości zainwestowania w wymianę starego pieca w domu na nowy z dotacją unijną lub na pompę ciepła albo nawet w fotowoltaikę. Wymaga to tylko zapoznania się z różnym źródłami dotacji. Zacząć warto od zbiorczych informacji tu domowniczy/pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/
malwa
Posty: 145
Rejestracja: sob mar 13, 2021 8:43 am

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: malwa »

Na pewno sporo poradników przeczytacie, ale ja Wam powiem, że jest lepszy i prostszy sposób. To taka app.wealthseed.eu/on/onboarding/?source=AMBA490KW aplikacja od twórców mBanku. Warto wiedzieć, że to oni zainicjowali bankowość internetową w naszym kraju. Aplikacja daje nam dostęp do akcji, jak i do EFT z poziomu telefonu. Jest prosta, wygodna, intuicyjna, a jednocześnie prowadzi krok po kroku do pierwszej inwestycji.
natala
Posty: 273
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:48 pm

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: natala »

Skoro mowa o inwestowaniu, to powinniście znać takie słowa, jak dywersyfikacja pionowa , bo okazuje się, że jednak to jest takie wiecie, normalne, że macie świadomość, co jest dobre, a co nie. I dlatego należy się nad tym wszystkim wysoce zastanowić. Dlatego ja osobiście jestem tym wszystkim odpowiednio zachwycona, bo wiedza to potęga.
kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że nie ma takiego czegoś jak skuteczne inwestowanie , tzn. w takim rozumieniu ,że wkłada się pieniądze i na pewno się zarobi.Instrumenty finansowe to nie jest maszynka do robienia pieniędzy i są one obciążone ryzykiem inwestycyjnym. Trzeba o tym pamiętać. Jest jednak coś takiego jak dobre inwestowanie .Moim zdaniem trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki poziom ryzyka akceptuję, jaki mam apetyt na zysk oraz na jaki okres jestem w stanie środki finansowe zamrozić.
łagodna
Posty: 182
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:32 am

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: łagodna »

Zależy w co chcesz inwestować. Ja zainwestowałam najpierw w nieduży sklep kosmetyczny. A teraz mam zamiar otworzyć salon kosmetyczny. Znalazłam ofertę dewelopera tu https://slawbud.pl/warszawska-94/ Który ma w swojej oferie lokale usługowo - handlowe. Znajdują się na trzech kondygnacjach i można zaaranżować przestrzeń wg wlasnego projektu. Łomianki ul Warszawska 94 - same centrum miasta to może być bardzo dobra inwestycja.
Giba
Posty: 34
Rejestracja: pt lut 28, 2020 12:50 am

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: Giba »

Aby skutecznie pomnażać swoje aktywa potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Uczymy się na błędach, ale też lubimy korzystać z doświadczeń ludzi, którzy osiągają sukcesy. Jeśli planujecie inwestowanie w obligacje, to polecam zapoznać się informacjami z akademickiego portalu Notatek.pl https://notatek.pl/zarzadzanie-portfele ... ady-slajdy
kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: kasiunia »

Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem , i to jest najwazniejsza informacja którą wszyscy powinniśmy sobie przyswoić. Jeśli nie akceptujemy określonego poziomu ryzyka to lepiej nie zabierać się za inwestowanie. Zapoznajcie sie też jakie są rodzaje ryzyka inwestycyjnego i dzięki tej informacji zróżnicujcie kanały inwestycji waszych środków pieniężnych.
mądrala
Posty: 212
Rejestracja: wt wrz 22, 2020 6:57 pm

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: mądrala »

Od pewnego czasu mąż namawia mnie na inwestycje na mazurach Więc zacząłam szukać informacji. Wydaje mi się że kupno mieszkania lub apartamentu może być dobra lokata pieniędzy. To powinna być dochodowa inwestycja. Trzymanie pieniedzy w tz skarpecie przy szalejącej inflacji nie ma sensu.
ODPOWIEDZ