Crowdfunding

KondratGustaw
Posty: 74
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:56 am

Crowdfunding

Post autor: KondratGustaw »

Cześć, obecnie branża konopna wypuszcza na rynek coraz to nowsze produkty z szerokim zastosowaniem i działaniem. Ja z kolei słyszałem o ciekawej akcji crowdfundingowej, gdzie poprzez inwestowanie w konopie można zyskać nawet 7,1% rocznie z inwestycji! Taką akcję przeprowadza canapharm/pl/home/zainwestuj/, która jest firmą wytwarzającą naturalne produkty z konopi włóknistej. Co sądzicie o takim inwestowaniu pieniędzy?
natala
Posty: 273
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:48 pm

Re: Crowdfunding

Post autor: natala »

Niestety, ale ja nie jestem w stanie wam powiedzieć, co to tak naprawdę jest. Ogólnie czytałam, że to coś z inwestowaniem, ale nic więcej nie wiem. Okej, to może ja Wam powiem, że dla mnie takie gdzie-inwestowac/pl/jak-i-w-co-zaczac-inwestowac/ inwestycje mają sens. Warto sprawdzić, przeczytać, może samodzielnie coś dla siebie znaleźć.
anywhere
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:43 pm

Re: Crowdfunding

Post autor: anywhere »

W dzisiejszej dobie inflacji wiele osób zastanawia się w co inwestować pieniądze aby nie stały bezczynnie na koncie bankowym. Jednym z doskonałych sposobów na inwestowanie są pożyczki społecznościowe, które udziela się firmom potrzebujących środków na przeprowadzenie jakiejś inwestycji. Aktywnie pożyczam środki w ten sposób i przyznam, że jest to bardzo opłacalne rozwiązanie.
kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: Crowdfunding

Post autor: kasiunia »

Finansowanie udziałowe - inaczej crowdfunding udziałowy to pozyskiwanie środków dla rozwoju danego przedsiębiorstwa poprzez oferowanie objęcia jego udziałów czy akcji. Często spotkać można sytuację kiedy akcie obejmują pracownicy firmy - i to uważam za bardzo zdrową konstrukcję z uwagi na to ,że będą oni zainteresowani w rozwoju firmy - w końcu ulokowali w niej swoje pieniądze. Warto temu tematowi przyjrzeć się nieco bliżej - zachęcam do lektury tego bloga.
ODPOWIEDZ