Internet w firmie

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Internet w firmie

Post autor: kasiunia »

Czy uważacie ,że jest możliwe prowadzenie biznesu bez dostępu do sprawnego internetu? Uważam ,że internet to po prostu narzędzie pracy, bez którego trudno się obejść. Myślę ,że warto postarać się o internet światłowodowy dla firm aby mieć niezachwianą i szybką łączność ze światem zewnętrznym. Konieczność kontaktowania się z wieloma instytucjami za pośrednictwem internetu wymusza na nas znalezienie niezawodnego dostawcy internetu.
łagodna
Posty: 182
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:32 am

Re: Internet w firmie

Post autor: łagodna »

By praca przebiegala szybko, sprawnie to potrzebny jest superszybki internet. Zobaczcie tu https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/i ... lny/zasieg Inea to sprawdzony dostawca interneu. Ma wiele ciekawych propozycji. Mnie zainteresowały ceny mobilnego internetu. Mam zamiar skorzystać z danych kontaktowych i poczekać na ofertę.
ruzia
Posty: 88
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:52 pm

Re: Internet w firmie

Post autor: ruzia »

bez względu na to czy szuka się internetu do biura czy do domu, warto zadbać o to by był stabilny i szybki. Ciekawe oferty mają zwykle dostawcy, którzy działają na lokalnym rynku. W Białymstoku może to być na przykład firma Elpos. Szeroki wybór pakietów, w wielu lokalizacjach mają też światłowód. Dobra jakość usług a przy tym konkurencyjne ceny.
malwa
Posty: 145
Rejestracja: sob mar 13, 2021 8:43 am

Re: Internet w firmie

Post autor: malwa »

Właśnie planuję zmianę dostawny internetu w mojej firmie. Pomimo obietnic aktualnych dostawców, sieć nie daje rady na całą firmę. Jeszcze nie wiem kogo wybrać i mam z tym problem. Może widzieliście, że jest gdzieś jakaś super oferta dla nowych klientów? Jeżeli tak, to dajcie znać a ja rozpatrzę każdą propozycję.
ODPOWIEDZ