pies czy kot

Holejko
Posty: 175
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:02 pm

pies czy kot

Post autor: Holejko »

Nie wiem, czy to aż taki trudny wybór. Bez względu na to jakie były by to zwierzaki, trzeba o nie odpowiednio dbać i je pielęgnować. Dlatego warto stosować takie preparaty mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/zdrowie/ , dzieki temu nasz piesek czy kotek bedzie zadbany
Awatar użytkownika
just.tomasz
Posty: 266
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:37 pm

Re: pies czy kot

Post autor: just.tomasz »

Ja z kolei zastanawiam się nad dobrą karmą dla kotów. Możecie coś polecić w tym zakresie tematycznym? Czy na przykład coś takiego jak tu będzie ok https://abc-kot.pl/ranking-karm-dla-kotow/ ?
Nawet najlepsza proteza nie zastąpi mózgu.
Antonia1
Posty: 94
Rejestracja: wt paź 27, 2020 10:57 am

Re: pies czy kot

Post autor: Antonia1 »

A czy macie psa rasy pekińczyk? Jeśli tak to na babuzoo/pl/607,ekologiczny-recznie-robiony-kaganiec-dla-pekinczyka-babupet możecie znaleźć zarówno ekologiczny, jak i ręcznie wykonany kaganiec dla swojego psa.
kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:21 pm

Re: pies czy kot

Post autor: kasiunia »

Jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami psiaków. Nawet nie mamy parcia na psy rasowe, wręcz przeciwnie. Pieski nie rasowe są na prawdę fajne i można je pokochać. W zeszłym roku na jednym z serwisów ogłoszeniowych typu kupię sprzedam znaleźliśmy ogłoszenia - psy do oddania za darmo. Po przejrzeniu ogłoszeń jedna sunia wyjątkowo nam się spodobała a ,że można ją było odebrać z niezbyt oddalonego miejsca - skorzystaliśmy z tej okazji.
Abby
Posty: 161
Rejestracja: czw lip 30, 2020 6:57 pm

Re: pies czy kot

Post autor: Abby »

Tak naprawdę każda rasa ma swój urok.... Ale wiecie, zwierzaki też uczulają co tutaj drpetcare/pl/psiaktywnarodzina/dziecko-i-pies.-eksperci-radza/alergia-na-alergeny-zwierzat-domowych/ nawet fajnie wszystko jest opisane. Także koniecznie się zapoznajcie z tym artykułem, bo przy okazji też dowiecie się jaka rasa dla alergika będzie bezpieczna? Bo też są takie zwierzaki...
Belf
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:48 pm

Re: pies czy kot

Post autor: Belf »

Ja od jakiegoś czasu mam psa, którego wzięłam ze schroniska. Jest kochany, ale nie zawsze bywa posłuszny, dlatego zastanawiałam się nad tym, czy nie zacząć z nim jakiegoś szkolenia. Ostatnio czytałam bardzo ciekawy artykuł mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/szkolenie/jak-szkolic-psa-za-pomoca-klikera/ , który bardzo przystępnie opisuje jak przygotować szkolenie z klikerem. Takie szkolenie doskonale wspomaga naukę czworonoga podstawowych komend i myślę że doskonale sprawdził Oby się w przypadku mojego psa.
mądrala
Posty: 212
Rejestracja: wt wrz 22, 2020 6:57 pm

Re: pies czy kot

Post autor: mądrala »

Zdecydowanie pies. Właśnie znalazłam stronę sklepu tu https://space-dog.pl/product-category/s ... ze-linowe/ Duży wybór smyczy linowych dla psów. Są wykonane z dobrej jakości materiałów. Smycze linowe sprawdzają się np na spacerach po lesie, parkach itp. Może zainteresuje was ta propozycja.
ODPOWIEDZ