Księgowość

bosaa
Posty: 75
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:47 pm

Re: Księgowość

Post autor: bosaa »

Niedługa też otwieram swoją firmę i tak powoli jestem na etapie poszukiwań dobrego księgowego. Nie zamierzam samodzielnie prowadzić rachunki u siebie, bo się na tym zupełnie nie znam. A drugie to też, że przepisy co chwilę się zmieniają. Uważam, że biuro księgowe najlepiej się zajmie takimi rzeczami. Także polecicie kogoś?
elka2002
Posty: 32
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 10:53 pm

Re: Księgowość

Post autor: elka2002 »

Prawda jest taka, że najlepiej powierzyć prowadzenie księgowości specjalistom. Profesjonalne podejście do tematu w tej materii jest niezwykle ważne. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj techtax/pl . Macie tam bowiem namiar na biuro księgowe, które nie tylko zajmuje się prowadzeniem księgowości, ale również sprawami z zakresu kadr i płac. Warto stawiać na takie kompleksowe usługi.
akacja56
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:01 pm

Re: Księgowość

Post autor: akacja56 »

Ostatnio dobrą ofertę widziałam biura rachunkowego na innovation.net/pl/ . Czasem w jednym miejscu można załatwić wiele ważnych spraw, nie dzieląc na kilka osób. Mniej bieganiny i dokumentacja w jednym bezpiecznym miejscu.
sarania
Posty: 54
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:44 pm

Re: Księgowość

Post autor: sarania »

Jeśli mieszkasz w Holandii i potrzebujesz wsparcia w załatwianiu spraw księgowych, to wystarczy kliknąć w link:usługi księgowe Holandia. Przeniesie cię on na stronę usług księgowych dla Polaków- Help 4 You. Mi pomogli rozliczyć pity w Holandii oraz pozamykać konta bankowe, wyrejestrować firmę, kiedy planowałam powrót do Polski. Polecam!
malwa
Posty: 145
Rejestracja: sob mar 13, 2021 8:43 am

Re: Księgowość

Post autor: malwa »

A myślicie, że księgowa może mi powiedzieć co to fundusze inwestycyjne i jak po nie sięgać? W sumie chciałabym popróbować, bo wydaje mi się, że dzięki temu mogę po prostu jakoś sobie poradzić, ale chętnie sprawdzę wasze propozycje. Chodzi jednak o to, żebym ja mogła sobie zapewnić jakąś stabilizację.
cristina
Posty: 238
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:03 pm

Re: Księgowość

Post autor: cristina »

Ja od siebie mogę polecić biuro rachunkowe podatki firm. Zajmuje się ono rachunkowością firm i osób fizycznych. Myślę, że warto skorzystać z oferty, bo jest naprawdę rozbudowana i przystępna cenowo. Dobre biuro rachunkowe to podstawa.
Awatar użytkownika
just.tomasz
Posty: 266
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:37 pm

Re: Księgowość

Post autor: just.tomasz »

Księgowość w dzisiejszych czasach jest dużo bardziej skomplikowana - trzeba gromadzić coraz to więcej dokumentów. Aby ułatwić dostęp do cennych danych, zostało stworzonych wiele programów, które można zakupić na stronie https://www.vebo.pl/ - naprawdę warto, bo w dużym stopniu ułatwia i przyśpiesza to pracę księgowej.
Nawet najlepsza proteza nie zastąpi mózgu.
natala
Posty: 273
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:48 pm

Re: Księgowość

Post autor: natala »

Nie znam się na tym, mam od tego księgową. I to ona mnie poinformowała, że mam sporo zaległych faktur, łącznie na jakieś 5500 zł. To dużo. I też ona pokazała mi taką kredytypoznan/com/faktoring-poznan/ możliwość w tej kwestii. Co mówicie? Warto się zastanowić? Jak to ogólnie działa? Będzie to dla nas naprawdę sensowne?
deejay
Posty: 67
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:48 am

Re: Księgowość

Post autor: deejay »

W moim przypadku świetnie sprawdza się Biuro Rachunkowe Finanse i Rachunkowość w Krakowie: firkrakow/pl/ . Moja firma korzysta z ich usług od kilku lat. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z urzędem skarbowym.
malwa
Posty: 145
Rejestracja: sob mar 13, 2021 8:43 am

Re: Księgowość

Post autor: malwa »

Dzięki.
ODPOWIEDZ